Euro Salon zaprasza do współpracy

Euro Salon to dynamicznie rozwijająca się sieć franczyzowa funkcjonująca na  rynku już od 15 lat. Zarządzamy obecnie ponad 100 punktami sprzedaży detalicznej w całym kraju.

Działamy w oparciu o ideę franchisingu. Nasi Partnerzy to samodzielni przedsiębiorcy posługujący się identyfikacją wizualizacją, know - how i wyposażeniem umożliwiającym osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu kiosku, salonu prasowego, kawiarni lub punktu małej gastronomii na europejskim poziomie. W ramach ekspansji sieci Euro Salon tworzymy kolejne własne punkty sprzedaży lub adaptujemy istniejące lokale w miejscach o największym przepływie klientów.

Nasze punkty znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach: w pasażach oraz galeriach handlowych, na dworcach, przystankach tramwajowych i autobusowych, przy głównych ulicach i osiedlach.

Wszystko to sprawia, że oferta naszej sieci jest atrakcyjna pod względem handlowym i marketingowym, zarówno dla Franczyzobiorców i Klientów, jak również dostawców  towarów handlowych i reklamodawców.

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz