Michał Szpak zaśpiewa w Kostrzynie

Kostrzyn nad Odrą zaprasza w najbliższą sobotę na całodniową imprezę plenerową. Pośród innych atrakcji na zakończenie Powiatowego Święta Plonów wystąpi gwiazda. Zapowiada się nie lada gratka, ponieważ zaproszenie na występ przyjęła jedna z najjaśniej obecnie świecących gwiazd polskiej sceny muzycznej – Michał Szpak.

Od momentu, gdy 6 lat temu pojawił się na muzycznej scenie jako finalista popularnego „talent show”, Michał Szpak wzbudza niegasnące zainteresowanie. Lista osiągnięć artysty, którego znakiem rozpoznawczym są długie do pasa włosy
i potężny głos, stale się wydłuża. Płyta „Byle być sobą”, którą od ponad roku promuje w trasie koncertowej, jest już platynowa. Singiel „Color of Your Life” ma status potrójnej platyny, a „Jesteś Bohaterem” złotej płyty. Szpak to laureat festiwali w Zielonej Górze i kilkukrotnie w Opolu, m. in. zwycięzca „SuperPremier”, „SuperJedynek” i tej najważniejszej nagrody - „Grand Prix Złote Opole 2016”.

Kariera oryginalnego artysty nabrała błyskawicznego tempa od momentu, gdy zabłysnął w ubiegłorocznym konkursie Eurowizji. Trzecie miejsce w głosowaniu europejskich widzów zaowocowało zagranicznymi koncertami i powstaniem kilkunastu fan clubów artysty na całym świecie.

Jego pozycję w show biznesie potwierdziła ostatnio nominacja na Trenera w popularnym talent show “The Voice of Poland”, który właśnie na dniach jest realizowany. Występami na żywo Michał Szpak udowadnia zaś, że jego prawdziwy żywioł to scena. Pomiędzy letnią nadmorską trasą, weekendowym festiwalem “Top of The Top” w sopockiej Operze Leśnej i nagraniami do “The Voice of Poland” artysta znalazł także czas, aby odwiedzić Kostrzyn nad Odrą.

Wokalista zaskarbia sobie sympatię publiczności mocnym, emocjonalnym głosem, naturalnym kontaktem z publicznością i szaloną energią sceniczną. Na koncertach znajdą coś dla siebie fani zarówno rocka, jak i muzyki pop. A utwory nierzadko ozdobione są wokalizami wyśpiewywanymi kontratenorem, na co pozwalają warunki głosowe Michała Szpaka. Fani wspólnie odśpiewują eurowizyjny “Color Of Your Life”, uwielbiają lekki, idealny na lato “Tic Tac Clock, a żeńska część publiczność szaleje przy przebojowej, specjalnie jej dedykowanej “Rosannie”.

Charyzma Szpaka sprawia, że znane jest oddanie jego zdeklarowanych, polskich
i zagranicznych fanów. Zorganizowany w fan cluby barwny tłum wytrwale jeździ za artystą od miasta do miasta, włączając się do spektaklu, tworząc specjalne oprawy koncertowe i wciągając w nie resztę publiczności.

Warto sprawdzić samemu. Początek koncertu Michała Szpaka z zespołem 26.08.2017 o godz. 20.00 w Amfiteatrze. Wstęp wolny.

 

red.

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz