Sesja z Miss Polski 2017

W dniach 5-6 września w malowniczo położonej Rezydencji Miętowe Wzgórza - Mansion House w podwarszawskim Zakroczymie odbyła się sesja zdjęciowa finalistek konkursu Miss Polski 2017. W tym gronie znajduje się Zuzanna Słaboszewska, III Wielkopolska Vicemiss 2017, która jest jedyną reprezentantką województwa wielkopolskiego w tym prestiżowym ogólnopolskim konkursie.

 

Podczas sesji kandydatki do korony i tytułu najpiękniejszej Polki miały okazję prezentować się w kilku kreacjach przygotowanych przez cenioną projektantkę Violę Piekut. Za sesje odpowiadał fotograf Seweryn Cieślik. Podczas sesji nagrywano również wideo wizytówki, które będziemy mogli zobaczyć już 3. grudnia podczas gali finałowej Miss Polski w Krynicy-Zdroju (transmisja na żywo w telewizji POLSAT). Zuzanna podczas finału wystąpi z numerem 15.

 

 

Przygotowania naszej reprezentantki można śledzić na jej oficjalnym profilu na portalu społecznościowym facebook Zuzanna Słaboszewska - Miss Polski 2017 - kandydatka (https://www.facebook.com/Zuzanna-Słaboszewska-Miss-Polski-2017-kandydatka-123881181525620/).

 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz