Solo Gusto już w nowej lokalizacji

I wreszcie możemy o tym napisać. To już nie pogłoski, ale fakt. Już za kilka dni najsmaczniejszą pizzę w naszym mieście z Solo Gusto zjemy w nowej lokalizacji pizzerii. Po sześciu latach Solo Gusto zmienia swoją lokalizacje - teraz w centrum Kostrzyna. Po kilku dniach przerwy pizzę już można zamawiać na telefon.

Nowa lokalizacja wiąże się także z szerszą ofertą dla kostrzynian. Po pierwsze w Solo Gusto są trzy sale dla gości. Pierwsza dla fanów pizzy, dobrej polskiej kuchni z domieszką ukraińskiej. Druga sala to raj dla najmłodszych – niepowtarzalne miejsce zabawy dla wszystkich do metra dwadzieścia pięć wzrostu (i trochę więcej). Trzecia sala to miejsce spotkań i różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Na tej sali, oddalonej od serca pizzerii, będzie można zorganizować sobie większe i mniejsze przyjęcie z doskonała kuchnią.

Właśnie odnośnie kuchni, z informacji jakie posiadamy, w Solo Gusto nastąpiła prawdziwa rewolucja, a oferta menu ulegnie rozszerzeniu. Oprócz pizzy, sałatek, makaronów i obiadu dnia, w karcie pojawią się także nowe pozycje. Na szczęście w Solo Gusto nie będzie bistro z mnóstwem dań do wyboru, o których świeżości można by dyskutować, ale kilku - pozycyjne menu, złożone z dań głównych i zup, dostępnych przez cały dzień.

Zapytaliśmy właściciela - Krzysztofa Hładkiego o szczegóły związane z nowym lokalem.

- Dlaczego Solo Gusto zmieniło lokalizację?

- W sumie nie dlaczego, ale dla kogo - dla Klientów. Ten sam smak najlepszej pizzy przenosimy w nowe miejsce, aby Klientom było wygodniej. W nowej lokalizacji na Kopernika będą nowe, lepsze warunki. Większa sala konsumpcyjna, większe, nowoczesne zaplecze.

- Co to oznacza , że będzie większa sala konsumpcyjna?

- Tak naprawdę to będą nawet dwie sale i sala dla dzieci. Teraz będzie można przyjść do Solo Gusto i usiąść niezobowiązująco przy pizzy w jednym z naszych zakamarków lub na głównej sali, a jednocześnie będzie można zorganizować sobie zupełnie niezależna imprezę okolicznościową.

- Zakamarki w Solo Gusto?

- Owszem. Miejsc gdzie będzie można znaleźć swój azyl w Solo Gusto będzie teraz całkiem sporo. Ale na razie to niespodzianka, wiec o tym już na żywo po otwarciu.

- Czyli dwie sale dla dorosłych i jedna dla dzieci?

- Właśnie o to nam chodziło. Żeby rodzice mogli przyjść na obiad, pizzę czy kawę, a ich pociechy mogły zająć się zabawą. Zasadniczo miejsc do zabawy dla dzieci też są dwa. To stwarza spore możliwości dla ich kreatywności, nawet w czasie pobytu na pizzy. Ten spory kącik dziecięcy to także atrakcja i świetne miejsce na organizację urodzin dla najmłodszych.

- A sala główna?

- Sala główna, na której zlokalizowany jest, podobnie jak w Solo Gusto w Dębnie, wypiek pizzy na oczach Klienta. To połączenie szeregu możliwości wynikających z obszerności lokalu. Zdradzę, że korzystając z najlepszych doświadczeń starej lokalizacji, ale przed wszystkim lokalu w Dębnie, połączyliśmy teraz w Solo Gusto naturalny desing z nowoczesną aranżacją.

- Brzmi intrygująco, ale przecież nie tylko desing jest ważny w lokalu gastronomicznym.

- Najważniejsze w gastronomii jest smaczne jedzenie, czyli dwie podstawowe kwestie – kto to robi i jak robi. Wykorzystując szerokie kontakty z Gorzowa i Poznania, w nowej lokalizacji w Solo Gusto stworzyliśmy, wręcz idealne zaplecze dla zrobienia najlepszych dań w mieście. Kuchnia, która jest sercem każdej gastronomii, będzie odtąd, wręcz chlubą Solo Gusto. Żaden z lokali w centrum Kostrzyn nie posiada tak dużego zaplecza. I co najważniejsze ekipa naszych kucharzy poszerza się o niezwykle doświadczoną osobę, o której zabiegi nad sprowadzeniem na stałe do Kostrzyna trwały niemal pięć lat.

- Dziękujemy za rozmowę

Od wczoraj Solo Gusto dowozi pizzę do domów. Można też zamawiać na wynos. Oficjalne, pełne otwarcie przy Kopernika 15-17 nastąpi prawdopodobnie za tydzień.


 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz