Kongres Świadków Jehowy

W dniach 10-12 sierpnia 2018 roku w hali CRS (Centrum Rekreacyjno-Sportowe) przy ul. Sulechowskiej 41 w Zielonej Górze, odbędzie się doroczny Kongres Świadków Jehowy. W tym roku odbędzie się pod hasłem „Bądź odważny!”.

 

Trzydniowy program kongresu składa się z 54 części — przemówień, słuchowiska, wywiadów i krótkich filmów. Ponadto w ostatnim dniu kongresu zostanie wyświetlony dłuższy film zatytułowany Historia Jonasza — opowieść o odwadze i miłosierdziu. Każdego dnia sesje przed południem i po południu będą rozpoczynały specjalnie przygotowane na tę okazję filmowe programy muzyczne.

Z programu mogą odnieść pożytek wszyscy obecni. Wyzwania, jakie każdego dnia przynosi życie, mogą pozbawić nas sił i spokoju. Ludzie w każdym wieku odczuwają teraz znacznie więcej obaw i niepokojów niż kiedykolwiek. Zmaganie się z takim stresem wymaga odwagi. Punkty programu oparte na Biblii, dodadzą sił i motywacji potrzebnej do skutecznego radzenia sobie z trudnościami.

Zapraszamy wszystkich na tegoroczne kongresy, by skorzystać z praktycznych rad zawartych w Biblii. Program każdego dnia rozpocznie się o godz. 9.20. Wstęp jest bezpłatny. W roku 2018 w całym kraju odbędzie się 28 takich kongresów.

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz