Atrakcje Namyślina

W samym centrum miejscowości mieści się otoczony przepiękną naturą Pensjonat Nowy Młyn**, który urzeka ciszą i spokojem przecinanym śpiewem ptaków i szumem wody.

Jest to 7. rok działalności obiektu, który rokrocznie staje się piękniejszym miejscem podnoszącym stale jakość i wachlarz oferowanych usług oraz atrakcji dla gości, którzy mają możliwość spędzania aktywnego wypoczynku jak również degustacji smacznej kuchni opartej na naturalnych ekologicznych produktach. Oferowana baza noclegowa jest idealnym miejscem na wypoczynek, relaks i ucieczkę od miejskiego zgiełku i zmęczenia. Dzięki czemu możemy zregenerować siły i nabrać dystansu do problemów, poprawiając swoją kondycję fizyczną. Idealnie nadają się do tego przebiegające przy Pensjonacie szlaki pieszo-rowerowe, ścieżki do Nordic Walking, liczne leśne ścieżki do uprawiania joggingu z przepięknymi widokami na rozlewiska wodne, wydmy polodowcowe, spływy kajakowe, siłownie zewnętrzne, boisko do piłki plażowej, rowery do przejażdżek, sauna, jacuzzi, leżaki na których można zażywać słonczych kąpieli i relaksować się wśród szumu wody w przylegającym do pensjonatu ogrodzie. Dostępne są także liczne atrakcje dla dzieci - jazda konna, krykiet, piłki, ping pong czy strzelanie z łuku.

Niedaleko Pensjonatu powstał projekt pt. ,,Wyspy Życia’’, który pomaga odbudowywać zagrożoną populację ptaków przy jednoczesnej możliwości podziwiania corocznego cyklu życia - od zasiedlania gniazd - do wylęgu i wychowywania młodych piskląt. Ptaki można obserwować przez kamery umieszczone na wyspach lub samodzielnie przez lornetki.

W niedługim czasie ma powstać w pobliżu wieża widokowa, która przyczyni się do jeszcze większej możliwości podziwiania walorów przyrodniczo-turystycznych oraz do aktywnego wypoczynku i relaksu.

 

 

 

 

 

red.

 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz