Odpalili maszyny!

W sobotę 13 kwietnia na osiedlu Leśnym odbyło się oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego. Na osiedlowym boisku Kostrzyńska Grupa Motocyklowa, z charakterystycznym dla nich wykopem setek koni mechanicznych, świętowała "odpalenie" sezonu 2019! Samorząd Osiedla Leśnego, pod hasłem - "Zatankuj coś ciepłego!" włączył się w wsparcie Grupy i uczestników imprezy. Zarząd osiedla częstował w tym dniu gości przybyłych na otwarcie sezonu gorącymi napojami i ciastem.

- Świetna impreza, świetni ludzie, świetna grochówa i kiełbaski przy fajnej muzyce! Dziękujemy Kostrzyńskiej Grupie Motocyklowej za umożliwienie nam udziału w ich imprezie, dzięki temu mogliśmy pochwalić się naszym nowym Logo Samorządu Osiedla i jednocześnie wesprzeć tę inicjatywę! Dziękujemy też Pani Radnej Elżbiecie Sobczak, że reprezentowała Radę Miasta i spędziła z nami czas! Dziękujemy "Kapeli Tadka", że zawsze jest z Nami!
Jeszcze raz brawa dla Kostrzyńskiej Grupy Motocyklowej! Życzymy Wam udanego i bezpiecznego sezonu! - powiedział Dariusz Niewinowski Sekretarz Zarządu Osiedla Leśnego.

 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz