Nocny Szlak Kulinarny

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gorzowa Wlkp. i okolic do udziału w Nocnym Szlaku Kulinarnym, który odbędzie się 3-4 września 2021 r.

 

Nocny Szlak Kulinarny to nowe wydarzenie w naszym mieście, którego celem jest wspieranie lokalnej branży gastronomicznej, zachęcenie mieszkańców do spędzania czasu w mieście oraz promowanie społecznego i obywatelskiego zaangażowania w miejskie działania rozrywkowe, kulturalne i promocyjne.

Każdy zgłoszony lokal przygotuje danie/napój/przekąskę degustacyjną na bazie produktu, którym w 2021 roku został wybrany miód. Propozycja dania/przekąski/napoju przygotowywana będzie na koszt restauracji i sprzedawana uczestnikom imprezy (mieszkańcom Gorzowa Wlkp. i okolic) po cenie porcji nie większej niż 10 zł.

Na podstawie zgłoszonych 25 lokali przygotowana została mapa gastronomiczna, zgodnie z którą klienci będący uczestnikami miejskiej zabawy będą odwiedzali lokale i zbierali przygotowane na tę okoliczność specjalne pieczątki. Poza zebraniem wszystkich pieczątek zadaniem uczestników Nocnego Szlaku Kulinarnego, będzie ocena przygotowanego dania/przekąski/napoju z dodatkiem miodu. Oceniany będzie smak, prezentacja potrawy i kreatywność dania/napoju/przystawki oraz obsługa lokalu.

Dla najlepiej ocenionego efektu kulinarnego przez klientów zostanie wyłoniona "Królowa Gastronomii".

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w formie kampanii reklamowej w lokalnym radiu.

Mamy też kilka niespodzianek dla uczestników (mieszkańców Gorzowa Wlkp. i okolic)! Będziemy je ujawniać na stronie wydarzenia na Facebooku, do którego link jest tutaj: https://www.facebook.com/events/363088271863029/

Więcej informacji udziela Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu (wob@um.gorzow.pl / tel. 957355731).

 

Dodaj komentarz