Rozmowy o moście

Pracę nad budową nowego mostu na Warcie nabierają tempa. W związku z sporą ilością różnych hipotez wykonawca budowy planuje spotkanie z zainteresowanymi mieszkańcami Kostrzyna nad Odrą. Już dziś można potwierdzić, że most tymczasowy będzie dwujezdniowy z szerokością pasa 3 m i ciągiem pieszym o szerokości 2 metrów. Nie będzie ograniczeń tonażowych. Utrudnienia wahadłowe i światła pojawią się tylko w momencie wykonywania zjazdów na most.

Firma Warbud S.A. informuje, iż 18 października 2021 o godz. 11.00 organizuje spotkanie z mieszkańcami dotyczące realizacji robót związanych z wykonaniem zadania pn. „Kontrakt 1B.5/2 Przebudowa mostu w celu zapewnienia minimalnego prześwitu - most drogowy w km 2,45 rzeki Warty w Kostrzynie nad Odrą. Spotkanie odbędzie się na terenie zaplecza budowy przy ul. Sybiraków w Kostrzynie nad Odrą ( (Przystań Pasażerska przy Warcie)

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi odnośnie przebudowy mostu drogowego na rzece Warcie

Dodaj komentarz