Zmarzlikomania w GBSBanku trwa!

To już 3 lata wspaniałej współpracy. W ostatnim czasie po raz kolejny doszło do spotkania przedstawicieli GBSBanku z reprezentantem Polski w żużlu, kapitanem Stali Gorzów i mistrzem świata speedway Grand Prix 2019 i 2020 w żużlu – Bartoszem Zmarzlikiem.

Wiceprezesi Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku – Pani Bożena Głogowska i Pan Grzegorz Flanz – pogratulowali sportowcowi sukcesów i zaprosili do kontynuowania współpracy, przedłużając z nim umowę sponsorską. – Poznaliśmy Bartosza Zmarzlika już w latach 2011-2012, kiedy to współpracowaliśmy z nim, gdy był jeszcze młodym i obiecującym juniorem. Zrealizowaliśmy wspólnie kampanię pod hasłem „podróż marzeń”, ponieważ Bartosz wiele wtedy podróżował i był w ciągłych rozjazdach pomiędzy Polską a Szwecją – podkreśla wiceprezes Zarządu GBSBanku, Bożena Głogowska. Od tamtego czasu upłynęło wiele lat, a na koncie żużlowca pojawiło się wiele prestiżowych nagród i tytułów.

Dobrzy znajomi

Spotkanie po latach

GBSBank i Bartosz Zmarzlik po raz kolejny spotkali się w roku 2019. Znany już wtedy w całej Polsce 24-latek, najlepszy żużlowiec świata i prężnie działający przedsiębiorca ponownie podjął współpracę z bankiem spółdzielczym w Barlinku, stając się twarzą kilku sztandarowych produktów z oferty banku, m.in.: płatności mobilnych, kredytu obrotowego czy mieszkaniowego. – Obecnie mijają trzy lata, od kiedy wznowiliśmy współpracę z Bartoszem, nie tylko w kwestii sponsorowania jego osoby w zawodach sportowych, lecz również w zakresie działań reklamowych, które wspólnie zrealizowaliśmy. Szczególnie warto przypomnieć ostatnią akcję prowadzoną w mediach społecznościowych pod hasłem Mobilne przyspieszenie z Bartoszem Zmarzlikiem – dodaje Bożena Głogowska. Akcja miała na celu promocję transakcji za pośrednictwem smartfonów, nagradzała uczestników wielkiego wyścigu za ich dokonywanie i cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów.

Co przyniesie rok 2022?

Nowe odsłony Bartkowych promocji

Nowy rok współpracy to nowe wyzwania dla banku i dla sportowca, który w ostatnim czasie w związku z założeniem rodziny zyskał wiele nowych obowiązków. Wiceprezesi nie chcą jednak w tej chwili zdradzać szczegółów dotyczących przyszłych akcji i kreacji. – Mamy to szczęście, że nasz ambasador marki dorasta i rozwija się w każdym możliwym sensie równolegle z naszą ofertą… a może to nasza oferta rozwija się równolegle do rozwoju osobistego Bartosza… – wskazuje wiceprezes Grzegorz Flanz. – Wraz ze zmianami zachodzącymi niewątpliwie w życiu każdego młodego człowieka, ewoluujemy z naszymi produktami, które adresujemy zarówno do tych, którzy wchodzą na rynek pracy, jak i do tych, którzy rozwijają swoje biznesy i swoje kariery, jak również do tych, którzy zakładają rodziny z powoli zaczynają się statkowa

.Miejmy nadzieję, że niebawem zobaczymy Bartosza Zmarzlika zarówno na podium żużlowego Grand Prix, jak również w ciekawej akcji promocyjnej GBSBanku.

 

Dodaj komentarz