Dołącz do drużyny Piotra Reissa

Klub sportowy Akademia Piłkarska Reissa zaprasza do trenowania i sportowej zabawy chłopców i dziewczynki już od 4 roku życia. Ruszyły nabory w nowej lokalizacji – Dębnie.

Więcej niż szkółka piłkarska

Akademia Piłkarska Reissa  to jedna z największych szkółek sportowych w Europie Środkowo - Wschodniej dla dzieci od 4-go roku życia. W klubie trenuje ponad 4200 zawodników w 70 lokalizacjach. Sportowcy Akademii Piłkarskiej Reissa mają szansę uczyć się od profesjonalistów - kadrę szkoleniową stanowią doświadczone osoby, które odbywały staże w krajowych i zagranicznych klubach. Szkółka wyróżnia się własną metodologią szkolenia opartą o zachodnie wzorce.

- Bardzo się cieszę, że nasza Akademia się rozwija i że już niebawem dołączy do nas nowa lokalizacja - Dębno. Gorąco zapraszam na pierwszy trening zapoznawczy. Warto spróbować swoich sił i przekonać się, że nasze zajęcia pomagają nie tylko w rozwoju sprawności ogólnej, ale uczą systematyczności, koncentracji, kreatywności czy pracy w grupie. Do Akademii mogą dołączyć zarówno dzieci 4-letnie, jak i starsze, które grają w innych klubach, bądź zakończyły treningi z rożnych względów. Najważniejsze, by uczestnicy zajęć czerpali radość z gry. A nie ma nic lepszego, jak zabawa, która dodatkowo przynosi korzyści – wpływa na prawidłowy rozwój dziecka - zachęca Piotr Reiss.

Dużo zabawy i dodatkowych atrakcji

Akademia Piłkarska Reissa to:

  • Treningi dla dzieci 4-letnich i starszych – szkolenie w każdej kategorii wiekowej

  • Brak selekcji – u nas może trenować każdy

  • Trenujemy przez 12 miesięcy w roku, bez przerwy letniej czy zimowej

  • Ubezpieczenie dla wszystkich zawodników oraz opieka medyczna Rehasport Clinic i Wielkopolskiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej

  • Współpraca międzynarodowa - wizyty zawodników Akademii w zagranicznych klubach

  • Profesjonalna kadra trenerska i szkolenie oparte na europejskich wzorcach

  • Własne rozgrywki – Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie i cykl turniejów Reiss Cup

Zapraszamy do zapisów! Więcej informacji na stronie www.akademiareissa.pl oraz
pod nr tel. 502 741 749.

 

 

 

Dodaj komentarz