Miss Polski Wielkopolski i Miss Nastolatek Wielkopolski

Dla czytelników Kostrzyńskiego Flesza organizatorzy Miss Polski Wielkopolski przygotowali specjalny kod rabatowy na zakup biletów! Przy zakupie dowolnej liczby biletów można skorzystać z kodu rabatowego o wartości 10%, wystarczy przy zamówieniu wprowadzić kod rabatowy o treści MISS10RABAT

 

Kod aktywny jest do 12.04.2015 do godziny 23:59

 

LINK DO BILETÓW - https://www.bilety24.pl/inne/wybory-miss-polski-wielkopolski-i-miss-nastolatek-wielkopolski-w-poznaniu--90723

 

Podczas uroczystej gali w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu po raz kolejny zostanie przyznana korona Miss Polski Wielkopolski i Miss Nastolatek Wielkopolski. Zwyciężczynie konkursu będą reprezentować Wielkopolskę na ogólnopolskich etapach Miss Polski i Miss Nastolatek 2015. 46 finalistek będzie walczyło o koronę najpiękniejszej Wielkopolanki. Kandydatki zostały wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie województwa oraz podczas półfinału konkursu który odbył się 27 lutego w poznańskim klubie Pacha.
 
Podczas gali nie zabraknie gwiazd polskiej sceny muzycznej, wystąpią, WG x DIEGO, Julka Bogdańska (uczestnika Bitwy na głosy) oraz Honorata "Honey" Skarbek.

Jakie będą zwyciężczynie tegorocznej edycji Miss Polski Wielkopolski i czy powtórzą sukces Kamili Wiśniewskiej z Poznania, która w 1998 została Miss Polski? Zobaczymy, ale już same wybory Miss Polski Wielkopolski i Miss Nastolatek Wielkopolski na pewno dostarczą wielu wrażeń. Konkurs Miss Polski Wielkopolski i Miss Nastolatek Wielkopolski to wydarzenie mające bogatą tradycję i renomę wśród świata mody, biznesu, mediów, ale przede wszystkim budzące niesamowite emocje wśród wszystkich Polaków.

Miejsce finału nie zostało wybrane przypadkowo. Po kilku latach organizacji wydarzenia w Ostrowie Wielkopolskim, w tym roku najpiękniejsze Wielkopolanki odwiedzą stolicę naszego województwa. Na miejsce finału wybrano Salę Ziemi na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich, kojarzoną do tej pory z wielkimi imprezami. Wybory Miss zmienią ją dodatkowo w stolicę piękna.

Cennik biletów na gale:
Bilety na trybunach w rzędach I-XVI w cenie 70zł.
Bilety w strefie VIP S1-S36 (catering, bankiet po gali, parking) w cenie 200zł.
Bilety można nabyć przez portal bilety24.pl lub na miejscu w Poznaniu w Centrum Informacji Miejskiej (Ratajczaka 44).

 

-----------------------------------------------------------------------

Biuro Miss Polski Wielkopolski
tel. 796 277 666
e-mail: biuro@misspolskiwielkopolski.pl
www.misspolskiwielkopolski.pl
www.facebook.com/MissWielkopolski

 

 

Dodaj komentarz