Kostrzyn pięknieje

Wczesna wiosna to trudny czas dla urzędników odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w mieście. Jest to okres kiedy miejska zieleń budzi się do życia. Z naturalnych przyczyn trawa i krzewy nie zdążyły jeszcze ukryć świadectw po miejskiej konsumpcji. Na szczęście jeszcze tylko przez miesiąc. „Urokliwe” zdjęcia, z opisem gdzie zostały wykonane, prosimy przesyłać na redakcyjny adres: redakcjaflesz@gmail.com

Ulica Działkowa tworzy wyjątkowy klimat. Zwłaszcza po zmierzchu, przy świetle ulicznych lamp, każdy mieszkaniec może się choć przez chwilę poczuć jak w Wenecji. Może za parę lat powstanie most nad ulicą i poczujemy się jak nad weneckim kanałem.

 

 

 

 

 

Wiadukt na ulicy Gorzowskiej zarówno wita, jak i żegna kostrzyńskich gości. Przejeżdżając przez miasto można się dowiedzieć o aktualnych wydarzeniach lub poczytać programy wyborcze.

 

 

 

 

 

Ulica Gorzańska zmierza wzdłuż płotu Urzędu Miasta. Dzięki temu jest doskonałym miejscem do wspólnych spacerów z niemieckimi partnerami. Gościom z naszych miast partnerskich można wtedy opowiadać o czasach świetności wielkiej Twierdzy Kostrzyn.

 

 

 

 

Płot przy kostrzyńskim szpitalu – symbol sytuacji służby zdrowia w mieście.

 

Dodaj komentarz