Nie tylko o polityce

W tym roku kostrzyńskie środowisko związane z Sojuszem Lewicy Demokratycznej zwróciło na siebie uwagę lokalnych liderów partii, jak również członków krajowego zarządu. 30 kwietnia odbyło się spotkanie z wiceprzewodniczącą SLD w zarządzie krajowym panią Joanną Agatowską, a w lutym z najmłodszym starostą w Polsce, panem Patrykiem Lewickim – starostą sulęcińskim.

W lutym kostrzyńskie struktury SLD odwiedził przewodniczący lubuskiej młodzieżówki Sojuszu, starosta sulęciński Patryk Lewicki. Podczas spotkania sympatycy kostrzyńskiej lewicy mogli się dowiedzieć, że powiatowy szpital może zatrudniać specjalistów i świadczyć usługi na wysokim poziomie, a także, że budowa ścieżek rowerowych w gminie od lat powinna być priorytetem. Natomiast członkini krajowego zarządu SLD Joanna Agatowska opowiadała o sytuacji lewicy w województwie zachodniopomorskim oraz o miejscu dzisiejszej socjaldemokracji na scenie politycznej zdominowanej przez polską prawicę.

W spotkaniach oprócz członków partii wzięła także udział grupa sympatyków lewicy oraz radna Sylwia Wachowiak-Chilińska wraz z przewodniczącą kostrzyńskich struktur SLD Elżbietą Sobczak. Organizatorzy, pozdrawiając sympatyków lewicy, dziękują za udział w spotkaniach i zapraszają na kolejne.

red.

 

Dodaj komentarz