Czwórka świętowała Dzień Dziecka

Nietypowo, bo 2 czerwca, Czwórkowi Piłkarze świętowali Dzień Dziecka!

Skrzaty pod czujnym okiem trenera Roberta Guźniczaka oraz przy dopingu licznie zgromadzonej publiczności rozegrały wewnętrzny turniej piłkarski.
Cztery zespoły stoczyły bardzo emocjonujące 8 minutowe mecze w trakcie, których nasi młodzi podopieczni wykazali się ogromny hartem ducha i trzeba przyznać, że też całkiem niezłymi umiejętnościami. Niewątpliwie do boju Skrzaty zagrzewały czekające z boku na zwycięzców puchary oraz słodkie upominki.

Po udanych zmaganiach sportowych, sesji fotograficznej ambitni piłkarze udali się na podbój osiedlowej lodziarni ;) Kolejki nie było końca, uśmiechy i gwar młodych „Czwórek” słychać była na całym osiedlu! Przy okazji gratulacje dla sprytnych Żaków i Orlików , którzy również załapali się na słodki poczęstunek 
Serdeczne podziękowania dla rodziców za doping i pomoc w organizacji Dnia Dziecka!

Starsi wychowankowie UKSu dzień Dzień Dziecka spędzili na Starym Kostrzynie. Wraz z przewodnikiem zwiedzili najbardziej skryte zakamarki Twierdzy oraz poznali ciekawą historię zabytkowej części Kostrzyna. O ile palące słońce i rozpierająca piłkarzy energia nie sprzyjały spacerom po Starówce o tyle wizyta w podziemnych bastionach wywołała u wielu zwiedzających podziw i zainteresowanie. Możliwość dotknięcia, zmierzenia się z bronią z czasów II Wojny Światowej była nie lada gratką dla naszych sportowców i dobrą odskocznią od niewątpliwych emocji związanych z weekendowymi finałami piłkarskimi. Przechadzka po Starym Kostrzynie zakończyła się wspólnym ogniskiem oraz pieczeniem kiełbasek. 
Podziękowania dla trenerów Romka Kuśnierczaka i Radosława Bułgajewskiego za opiekę nad dziećmi!
Osobne podziękowania kierujemy do rodziców za pomoc w organizacji transportu!

 

Arkadiusz Kozieł

Dodaj komentarz