Kto zatrzyma Czwórkowe Żaki?

Kolejny kapitalny występ kostrzyńskich sportowców kategorii dziecięcej.

Młodzi piłkarze, podopieczni Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka" zdeklasowali swoich rówieśników w rozegranych w ostatnią niedziele piłkarskich półfinałach okręgu gorzowskiego.

W Słubickim turnieju zaprezentowało się 5 drużyn z 4 najlepszych ośrodków piłkarskich regionu.

UKS "Czwórka" w konfrontacji z najlepszymi Żakami północnej części województwa lubuskiego zaprezentował fantastyczną formę, zgłaszając tym samym aspirację do końcowego triumfu prestiżowych rozgrywek.

Bardzo liczyliśmy na awans, na dobry wynik w niedzielnych zawodach jednakże jakość, skuteczność i boiskowa mądrość jaką zaprezentowali nasi 8-9 latkowie przeszły nasze najśmielsze oczekiwania - powiedział Marek Markowski członek zarządu stowarzyszenia. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że "Czwórkowi" piłkarze w taki o to właśnie sposób odwdzięczają się miastu, klubowi, sponsorom, rodzicom za pracę na rzecz kostrzyńskiego stowarzyszenia - dodał Arkadiusz Kozieł prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka".

Podopieczni trenera Adama Bogdańskiego w niedzielnych zawodach triumfowali we wszystkich czterech rozegranych meczach. W pokonanym polu pozostawili drużyny z Gorzowa, Międzyrzecza, Słubic. Strzelili 20 goli tracąc tylko 4. Doświadczony trener, ambitne, utalentowane kostrzyńskie Żaki to jedyna słuszna recepta na sukces!

Uks Czwórka Kostrzyn - Orzeł Międzyrzecz 4-1

Uks Czwórka Kostrzyn - Chemik Gorzów     7-0

Uks Czwórka Kostrzyn - Polonia Słubice   6-1

Uks Czwórka Kostrzyn - Stilon Gorzów     3-2

UKS "Czwórkę" reprezentowali: Szczerba Kamil, Stępięń Michał, Sobczyk Kacper, Oskar Iwiński, Wnuk Aleksander, Krysiński Alan,

Sikorski Kacper, Bułgajewski Krystian, Maj Kamil, Kościukiewicz Kamil, Górecki Hubert, Lencewicz Łukasz.

Już w tym tygodniu na stadionie miejskim w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się finał rozgrywek regionu gorzowskiego. "Czwórkowe" Żaki bardzo liczą na doping miejscowych kibiców.

 

Dodaj komentarz