Mój wymarzony motocykl

Na ogłoszony przez Kostrzyńską Grupę Motocyklową Free Riders , konkurs plastyczny pt. " Mój Wymarzony Motocykl" odpowiedziało bardzo dużo dzieci z przedszkoli z Kostrzyna, Górzycy oraz Żabic oraz starsze dzieci które również chciały spróbować swoich sił plastycznych. Zasada konkursu była prosta - trzeba było wykonać pracę , dowolną techniką na temat wymarzonego motocykla i wrzucić ją do skrzynki pocztowej. Tylko tyle. Więc w ruch poszły farbki, kredki, mazaki, wycinanki, plastelina. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem prac które otrzymywaliśmy. Prac przyszło tak dużo i wszystkie były tak piękne, że nie mogliśmy wybrać 15 najlepszych dlatego wszystkie dzieci zdobyły główną nagrodę którą była zabawa w Sali Zabaw Agu-Land wraz z atrakcjami gdzie dzieciaczki wyszalały się ile tylko dały radę. Oprócz zabawy w piłeczkach na dzieci czekały motocyklowe torty, mega pizza, słodycze, soczki. Chciałem bardzo podziękować nauczycielkom z przedszkoli z Kostrzyna, Żabic, i Górzycy za pomoc oraz duże zaangażowanie w przygotowaniu i dostarczeniu prac. Dzieci były bardzo zadowolone z nagrody ale największą niespodziankę otrzymała od Free Riders mała Hania z Mieszkowic. Dziewczynka przysłała swoją pracę na konkurs ale z powodów osobistych Hanna nie mogła przyjechać na zabawę.

Po rozmowie z mamą dziewczynki okazało się że największym marzeniem Hani było przejechać się motocyklem i zrobić sobie zdjęcie z motocyklistami. Długo nie myśląć grupą 25 motocyklistów odwiedziliśmy Hanię i osobiście podziękowaliśmy za pracę oraz wręczyliśmy dziewczynce prezenty. Myślę że Hania zapamieta ten dzień do końca życia tym bardziej że nasza wizyta była zachowana w wielkiej tajemnicy przed dziewczynką i zrobiła na niej ogromne wrażenie . A na koniec słówko o ludziach z dobrym sercem.

Majka Magdalena Majka Jarek-Rogowska - Sala Agu Land
Olga Krekora - przepiękne torty
Państwo Konieczyńscy - Pizzeria Capitto
Leszek i Magdalena Syroka - Orlen
Mirek i Elżbieta Grzeda
Andrzej Janiak 
Agnieszka Jach-Łucarz, Jola oraz p. Kaziu Jach

Dziękuje wam wszystkim w imieniu dzieci.

Napracowaliśmy się dużo ale myślę, że uśmiech dzieci jest wystarczającym dowodem na to że warto pomagać.
Na zakończenie wszystkich zapraszam do odwiedzenia miejskiej biblioteki gdzie jest wystawa wszystkich prac dzieciaczków. Naprawdę jest co podziwiać. Dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do udziału w kolejnych.


 

Kostrzyńska Grupa Motocyklowa Free Riders

Kuba Korżyński


 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz