ALLES KLAR – szkoła języka niemieckiego zaprasza kursantów już od września!

W rejonie przygranicznym znajomość języka niemieckiego jest głównym atutem przy ubieganiu się o pracę w większości firm oraz daje swobodę działania, jeśli chce się zrobić zakupy lub np. wybrać na basen po drugiej stronie Odry. 

W naszym mieście powstała właśnie nowa szkoła językowa, specjalizująca się w nauce języka niemieckiego. Zajęcia  ruszają już we wrześniu i prowadzone będą indywidualnie lub w grupach liczących do 4 osób. Założycielką szkoły i główną osobą prowadzącą zajęcia jest mgr Katarzyna Czechorowska, miłośniczka języka niemieckiego i absolwentka Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Szczecińskim, posiadająca już kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych oraz tłumaczeniach językowych.

W Kostrzynie bardzo wiele osób twierdzi, że potrafi „dogadać się” po niemiecku. To dobrze, że potrafimy zrobić zakupy w supermarkecie i zrozumieć proste komunikaty kasjerki, ale to wciąż zbyt mało, by ubiegać się o pracę lub przeprowadzić prostą i zrozumiałą rozmowę z niemieckojęzycznym kontrahentem. Wciąż też panuje nieprawdziwy mit, że język niemiecki jest trudny i skomplikowany, a z ust potencjalnych uczniów padają słowa, że  nie mają głowy do języków czy zdolności językowych. Tymczasem jest to zwykły mit i do posługiwania się językiem obcym ani jedno, ani drugie nie jest potrzebne. Wystarczy motywacja do nauki i trochę wytrwałości, a o to zadba już szkoła ALLES KLAR- powiedziała w rozmowie z redakcją założycielka szkoły.

Szkoła oferuje przede wszystkim:

- lekcje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych

- lekcje dla dorosłych:

- kursy dla maturzystów

- zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

- szkolenia dla firm oraz kursy biznesowe

Zapisy wciąż trwają, zapraszamy do kontaktu, również przez stronę na Facebooku!

Dodaj komentarz