Nukleon przed sezonem

Szczypiorniści Nukleonu pracowicie przygotowują się do zbliżającego się sezonu . Już w połowie sierpnia rozpoczęliśmy okres przygotowawczy do ligi obozem sportowym. Obecnie intensywnie trenujemy i jesteśmy pełni optymizmu. Do rozgrywek zgłosiliśmy młodzika i młodzika młodszego . Obie drużyny mają duże szanse na dobre wyniki w lidze i awans do Mistrzostw Polski.

Atmosfera w klubie jest bardzo dobra i pracowita. Wspomniany obóz sportowy przepracowaliśmy intensywnie , kładąc nacisk na kształtowanie cech motorycznych. Pobyt w Poddąbiu, małej ale urokliwej miejscowości nadmorskiej otoczonej lasem był do tego wręcz idealny. Treningi biegowe w lesie, oraz ogólnorozwojowe na plaży dały nam bardzo dużo. Dopełnieniem jednostki treningowej były popołudniowe treningi w hali sportowej. Technika indywidualna, zgrywanie drużyny na poszczególnych pozycjach i zaangażowanie wszystkich zawodników napawa optymizmem. Teraz cierpliwie czekamy na pierwsze mecze ligowe. Sezon rozpocznie młodzik już 26 września. Będziemy w tym dniu gościć w hali Zespołu Szkół drużynę z Zielonej Góry. Już teraz zapraszamy kibiców. Emocji na pewno nie zabraknie.

I jeszcze jedno. Zapraszamy do naszej klubowej rodziny najmłodszych. Zachęcamy do udziału w treningach chętnych chłopców z rocznika 2005 i 2006 . Treningi odbywają się w poniedziałki , środy i piątki w godz. 16.00 – 17.30 w hali Zespołu Szkól przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 2. Gwarantujemy dobrą atmosferę i harmonijny rozwój psychofizyczny waszych pociech. Ze sportowym pozdrowieniem.

Prezes UKS Nukleon

Marek Zatylny


 


 


 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz