Sukces kostrzyńskiej firmy

Od stycznia na terenie miasta odpady komunalne od mieszkańców będą odbierane przez kostrzyńską firmę Agreco Service. Po wygraniu przetargu (wspólnie z konsorcjantem) na odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu miasta, firma przez dwa lata będzie się troszczyć o gospodarkę odpadów komunalnych. Cena usługi dla kostrzynian nie zmieni się, nastąpi tylko techniczna wymiana pojemników z nowym logo firmy.

 

 

Po wprowadzeniu tzw. „rewolucji śmieciowej” za gospodarkę odpadów komunalnych odpowiedzialna jest gmina, która ustala cenę i sposób jej naliczania. Wszystkie gminy muszą przeprowadzić przetarg na wywóz i zagospodarowanie odpadów, do którego może przystąpić każda firma specjalizująca się w wywozie odpadów. Agreco Service to firma świadcząca usługi odbioru i wywozu odpadów, pochodzących z produkcji, śmieci opakowaniowych, odpadów budowlanych oraz komunalnych odpadów zmieszanych. Firma swoją działalność rozpoczęła cztery lata temu od usług związanych przede wszystkim z segregacją odpadów. Dzięki odważnym inwestycjom i nowoczesnemu podejściu do problematyki szybko stała się liczącym się podmiotem w Kostrzynie i okolicach. Dwa lata temu Agreco Service rozszerzyło swoje usługi o wywóz odpadów komunalnych. Obecnie firma obsługuje znaczną część firm zlokalizowanych w strefie ekonomicznej i w Kostrzynie.

- Wygranie przetargu na wywóz odpadów komunalnych z miasta jest dla nas wielkim prestiżem. Cieszę się, że dzięki ciężkiej pracy całego zespołu Agreco Service osiągnęliśmy kolejny sukces. Od początku działalności kierujemy się wysokim standardem kompleksowej obsługi naszych klientów i najlepszą ceną. Na pewno wygranie przetargu na wywóz odpadów wpłynie pozytywnie na rozwój naszej firmy i stworzymy jeszcze lepszą ofertę dla mieszkańców i firm zlokalizowanych na terenie gminy – powiedział Bartłomiej Wojciechowski, prezes Agreco Service.
 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz