Zwycięstwo koszykarek

Zwycięstwo koszykarek z Gimnazjum Nr 1 w mistrzostwach powiatu. Zawody odbywały się tradycyjnie w Lipkach Wielkich, stawiło się do rywalizacji dziewięć zespołów zostały rozlosowane do dwóch grup. Rozpoczęliśmy rywalizację w pierwszym meczu z dziewczętami ze Ściechowa, wygraliśmy po ciekawym meczu. Następnym naszym rywalem była drużyna gospodyń, po emocjonującym spotkaniu wspomagane przez liczną widownię miejscowe koszykarki przegrały z naszą ekipą kilkoma punktami.

Po krótkiej przerwie rozegraliśmy ostatnie spotkanie grupowe z drużyną z Witnicy, które okazało się najłatwiejsze wygraliśmy kilkoma koszami. W półfinale czekało nas spotkanie derbowe z dziewczętami z Gim Nr2 w Kostrzynie i po emocjonującym meczu zwyciężyliśmy tylko 8:6. Finał rozgrywaliśmy z drużyną z Deszczna, spotkanie okazało się najłatwiejsze w całym turnieju, pokonaliśmy przeciwnika w stosunku 10:2 zdobywają ponownie mistrzostwo powiatu po rocznej przerwie.