BEZ KAR ZA PRZETRZYMANIE KSIĄŻEK

Od 20 czerwca do 31 lipca 2016 roku nasza biblioteka była nieczynna z powodu przeprowadzki, która już jest za nami. Od 1 sierpnia zapraszamy do tymczasowej siedziby w Domu Handlowym Piast na pierwszym piętrze.

Wszystkim osobom, które wypożyczyły książki przed przeprowadzką – o ile nie zalegały ze zwrotem przed 20 czerwca – przedłużyliśmy termin zwrotu o dodatkowe 60 dni tak, aby spokojnie mogły oddać książki do końca wakacji. W przypadku osób, które jeszcze przed przeprowadzką zalegały ze zwrotem i miały naliczone opłaty za przetrzymanie, termin nie mógł zostać przedłużony, a opłaty nadal były naliczane zgodnie z regulaminem biblioteki.

W związku z powyższym, mając na uwadze, że podczas przeprowadzki kontakt z biblioteką był utrudniony, anulujemy wszystkie kary, jakie były naliczone przed 20 czerwca 2016 roku.

Zachęcamy do skorzystania z tej szansy przede wszystkim „starych” dłużników, którzy zalegają ze zwrotem od roku i dłużej. Przez cały sierpień i wrzesień nie pobieramy kar za przetrzymanie książek! Naliczanie opłat za nieterminowy zwrot książek rozpocznie się na nowo od 1 października.

Warto oddać zaległe książki, bo inni czytelnicy na nie od dawna czekają. Dla wszystkich spóźnialskich to świetna okazja, aby uniknąć konsekwencji finansowych i uregulować zaległe zobowiązania.


 

www.biblioteka.kostrzyn.pl


 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz