Walka dla regionu nadal trwa!

Radny Sejmiku Województwa Łukasz Mejza wraz z Dyrektorem Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Jarosławem Nieradką, uczestniczyli w kolejnym już spotkaniu z Premierem Mateuszem Morawieckim, które dotyczyło kopalni miedzi oraz kompleksu energetycznego Gubin - Brody, czyli dwóch największych gospodarczych szans naszego regionu.
 
Naszym wielkim sukcesem jest to, że w walce o dwie największe inwestycje na terenie województwa lubuskiego znaleźliśmy wielu sojuszników. Nasze intensywne działania i ciężka praca sprawiły, że w tej nierównej walce wspierają nas, chociażby, związki zawodowe.I to na najwyższym poziomie, bo w ostatniej Radzie Dialogu Społecznego uczestniczył Przewodniczący NSZZ "Solidarność", Piotr Duda. Ponadto jesteśmy umówieni w najbliższym czasie na spotkanie z Przewodniczącym Piotrem Dudą, aby wspólnie podjąć działania na rzecz uruchomienia tych dwóch inwestycji - zaznacza Radny Mejza, Przewodniczący Klubu Bezpartyjni Samorządowcy. 
 
Pamiętajmy, że gospodarka jest najważniejsza. Jeśli nie będziemy jej rozwijać, to za chwilę okaże się, że w poszukiwaniu perspektyw zawodowych z regionu wyjadą wszyscy młodzi ludzie. Dlatego tak uparcie walczymy o kompleks Gubin - Brody i kopalnię miedzi - dodaje Mejza. 
 

To wielka szansa dla całego województwa,cały region skorzystałby na tych inwestycjach. Wielu polityków się już poddało, ale ja obiecałem, że będę reprezentował młode pokolenie najlepiej jak się da, więc będę walczył o kwestie gospodarcze i przyszłość młodych ludzi tak skutecznie i ciężko, jak tylko potrafię - zaznacza na koniec nasz przedstawiciel w Sejmiku Województwa Lubuskiego. 

 
Łukasz Mejza wraz z m.in. Jarosławem Nieradką w najbliższych tygodniach mają ponowie spotkać się z Premierem Morawickim, tym razem w Warszawie, gdzie stanowisko lubuskich aktywistów obiecał wesprzeć Cezary Kaźmierczak, Przewodniczący Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. 
 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz