Streets Owners - międzynarodowa rewia kaskaderska

„... wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie..."
Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy... sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... na full mocy!
Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.
Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd. Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji.
Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji. Zapraszamy!

niektóre elementy pokazu:
......
- jazda samochodem na dwóch kołach
- Globus Śmierci
- strzał do samochodu z bazooki
- płonący człowiek
- miażdżenie samochodów Monster Truckiem

gdzie: Kostrzyn nad Odra - Stadion Miejski ul. Niepodległości
kiedy: 07.09.2016 godz. 18:00
bilety:  - 30 PLN, ulgowy - 20 PLN kasa czynna na miejscu godzinę przed imprezą lub na biletyna.pl
 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz