Motocykliści Dzieciom

Po raz kolejny Kostrzyńska Grupa Motocyklowa Free Riders pokazała, że pasję do motocykli można połączyć z pomocą, zabawą i nauką dla najmłodszych. We wrześniu Grupa ogłosiła konkurs, w którym należało wykonać zdjęcie dziecka na, obok lub przy motocyklu. Po wykonaniu zdjęcia należało je wydrukować, podpisać i podesłać do motocyklistów. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie zostały zaproszone do Sali Zabaw Agu-Land pani Magdaleny Jarek-Rogowskiej gdzie w sobotę 24 września odbył się wielki finał konkursu. Szef Grupy, pan Jakub Korżyński przygotował dla każdego dziecka paczki z niespodziankami, które po zabawie zostały wręczone z podziękowaniami za udział w konkursie.

Grupa Motocyklowa dziękuję wszystkim dzieciom za udział w konkursie i rodzicom za pomoc w dostarczeniu prac. Podziękowania również dla osób, które zawsze wspierają i pomagają przy organizacji konkursów. Zwłaszcza pani Magdalenie Jarek-Rogowskiej - właścicielce Sali Zabaw Agu-Land oraz pani Joannie Wichlińskiej-Pakirskiej z Centrum Badań Psychologicznych i Psychoterapii, która ufundowała słodki poczęstunek dla dzieci.

Warto nadmienić że Kostrzyńska Grupa Motocyklowa jest jedną z niewielu grup motocyklowych w Polsce tak bardzo zaangażowaną w konkursy dla najmłodszych, przedszkolne wizyty oraz pomoc dla ubogich rodzin. Każdego roku oprócz motocyklowych wycieczek organizuje także bardzo dużą ilość różnego rodzaju imprez w Kostrzynie i okolicznych miejscowościach.

W tym roku Grupa obchodziła piąty rok swojej działalności. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach ich przedsięwzięcia w dalszym ciągu będą powodem radości dla setek, a może tysięcy dzieci.

 

 

 

red.

 

 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz