Motocykliści zakończyli sezon

W sobotę 15 października odbyło się oficjalne zakończenie sezonu motocyklowego 2016 roku. Msza Święta, która była inauguracją tegorocznego zakończenia sezonu motocyklowego, odbyła się w kostrzyńskim Kościele pw. Matki Bożej Rokitniańskiej o godzinie 9.30. Parking i chodnik przed Świątynią zaczął się wypełniać motocyklami już kilkadziesiąt minut wcześniej.

 

W kościele uczestnicy Mszy modlili się za kolegów i przyjaciół, których Pan Bóg zabrał do siebie podczas tegorocznego sezonu motocyklowego. Po zakończeniu Mszy Świętej motocykliści wsiedli na swoje maszyny i w długiej kolumnie przejechali do Gorzowa, gdzie odbyła się główna część imprezy.

Setki motocykli i trajek wzięło udział w największej w regionie paradzie, po której nastąpiło wspólne ognisko i integracja miłośników spędzania czasu na dwóch kółkach. Po godzinie 16.00 motocykliści udali się do Dąbroszyna, gdzie zrobili orszak ślubny dla swojej koleżanki Ani, która tego dnia wychodziła za mąż. Marzeniem jej i męża było, aby motocykliści odprowadzili ich z pod kościoła z wielkim hukiem. Tak też się stało.

 

red.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz