List otwarty

Szanowni mieszkańcy okręgu wyborczego nr 3,

Jest mi niezmiernie miło, że mój list, jaki kieruję do Państwa chcąc przybliżyć informację o mojej osobie, jako kandydata na Członka Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą w okręgu wyborczym nr 3, wzbudził Państwa zainteresowanie. Poniżej chciałbym przedstawić kilka istotnych informacji, które mam nadzieję przyczynią się do zdobycia Państwa zaufania owocującego oddaniem głosu na moją osobę w nadchodzących Wyborach Samorządowych do Rady Miasta w dniu 16 listopada 2014 r.

Nazywam się Piotr Bielecki, jestem 33 letnim rodowitym mieszkańcem Kostrzyna nad Odrą, wiążącym z tym miastem swoją przyszłość. Jako absolwent tutejszego Zespołu Szkół z wyróżnieniem ukończyłem liceum ekonomiczne. Tytuł magisterski uzyskałem na Uniwersytecie Szczecińskim gdzie z bardzo dobrymi wynikami ukończyłem kierunek Finansów i Bankowości. Od ponad 11 lat jestem pracownikiem lokalnego, kostrzyńskiego banku, który od wielu lat aktywnie wspiera finansowo przedsięwzięcia sportowe i kulturalne Naszego Miasta. W banku tym od 6 lat pełnię funkcję Doradcy Klienta Biznesowego osiągając na tym polu bardzo dobre wyniki. Nie są mi obce zagadnienia finansowe i ekonomiczne, a wiedzę w tym zakresie z pewnością wykorzystywałbym w sprawach dotyczących naszego miasta i podejmowanych przez Radę. Charakteryzuje mnie odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki, punktualność i dokładność w podejmowanych działaniach.

Jeśli moja kandydatura wzbudzi Państwa zaufanie, dzięki czemu będę pełnił misję radnego podczas kadencji Rady Miasta 2014-2018 postaram się wdrożyć działania obejmujące: Zwiększenie liczby miejsc parkingowych i budowa nowych ścieżek rowerowych w mieście; Uruchomienie kolejnego żłobka i przedszkola miejskiego jako odpowiedź na problemy braku miejsc w obecnych placówkach tego typu; Budowę nowych i modernizacja istniejących wewnętrznych dróg asfaltowych na osiedlach Okręgu Wyborczego nr 3; Podłączenie Osiedla Warniki oraz pozostałych ulic Okręgu Wyborczego nr 3 do systemu kanalizacji miejskiej oraz poprawa połączeń komunikacyjnych tego okręgu, w szczególności z Urzędem Miasta; Budowę Skyteparku do uprawiania sportów ekstremalnych (jazda na deskorolce, hulajnodze, BMX-ach, wyczynowa jeździe na rolkach) jako wyjście naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych obywateli naszego miasta; Eliminację problemu z dzikami zagrażającymi mieszkańcom Kostrzyna nad Odrą.

Drogi Wyborco, wybory samorządowe to niezwykle ważne wydarzenie w mieście. Rada Miasta potrzebuje ludzi młodych, ambitnych i pracowitych oraz świeżego spojrzenia na problemy i wyzwania Miasta. Zapraszam na Wybory 16 listopada.

Z wyrazami szacunku
Piotr Bielecki

 

Materiały KKW SLD Lewica Razem

Dodaj komentarz