UKS "Czwórka" zagra w Warszawie!

Już w najbliższy weekend młodzi piłkarze klubu UKS "Czwórka" rozpoczną zmagania w finałach

największej dziecięcej imprezy piłkarskiej w Europie "Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku". Podopieczni trenera Adama Bogdańskiego od niedzieli rywalizować będą w gronie triumfatorów finałów wojewódzkich o miano nieoficjalnych mistrzów Polski w kategorii U10

"Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku" to największy turniej dziecięcy w jakich przyszło Nam do tej pory uczestniczyć. Nasi podopieczni z rocznika 2007, wsparci o rok młodszym bramkarzem

to drużyna, która zdominowała piłkarskie rozgrywki w województwie lubuskim w ostatnich latach -

powiedział Prezes Stowarzyszenia UKS "Czwórka" Arkadiusz Kozieł - godziny treningów liczone już w tysiącach, weekendowe wyrzeczenia na rzecz sportu zaprocentowały pięknym wydarzeniem jakim bedą występy w Warszawie. Bardzo liczymy na naszych młodych piłkarzy ale nie wynik sportowy jest najważniejszy. Chcielibyśmy aby nasi podopieczni przeżyli sportową przygodę życia, naprawdę Ci chłopcy na to zasłużyli.  

Finał ogólnopolski rozpocznie się 29 kwietnia o godzinie 17:45 paradą finalistów, którą poprzedzi Wielkie Otwarcie Turnieju i losowanie grup przed stadionem PGE Narodowym. Przez następne dwa dni (30 kwietnia-1 maja), na boiskach treningowych Legii Warszawa oraz Agrykoli, w godz. 10:00-16:00 rozegrane zostaną mecze fazy grupowej i pucharowej, które wyłonią uczestników spotkań

finałowych odbywających się 2 maja na stadionie PGE Narodowym.

Sportowa majówka w Warszawie to oprócz zmagań piłkarskich możliwość spotkania się z legendami polskiej piłki. Pośród turniejowych gości znajdziemy nazwisko Zbigniewa Bońka, trenera Adama Nawałki. Zaplanowane jest zwiedzanie stadionu Legii Warszawa, "Czwórkowe" Orliki oglądać będą również na Stadionie Narodowym finał Pucharu Polski pomiędzy zespołami Arki Gdynia i Lecha Poznań.

Wraz z piłkarzami do stolicy wybiorą się najwięksi kibice "Czwórkowej" drużyny. W sobotę wczesnym rankiem z Kostrzyna w podróż wyruszy ponad 50 osobowa grupa rodziców, dziadków, przyjaciół - wszyscy uzbrojeni w szaliki, flagi, trąbki. To będzie wspaniała zabawa.

"Tymbarkowa" drużyna UKS "Czwórka": Antoni Detmer (2008), Aleksander Wnuk (2007), Hubert Górecki (2007), Miroslav Ognyanov (2007), Oskar Iwiński (2007), Zdravko Zdravkov (2007), Maciej Kozieł (2007), Kacper Sikorski (2007), Alan Krysiński (2007), Wiktor Szczeciński (2007)

Trener: Adam Bogdański

Zarząd, trenerzy oraz podopieczni Stowarzyszenia pragną podziękować Miastu Kostrzyn nad Odrą za pomoc w organizacji wyjazdu!

Wszystkie cztery mecze finałowe XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” będzie można obejrzeć na żywo w telewizji, na kanałach Super Polsat (otwarty) i Polsat Sport. Transmisja ze Stadionu PGE Narodowego rozpocznie się od godziny 10:10 i kolejno zostaną rozegrane finały: U-10 dziewcząt, U-10 chłopców, U-12 dziewcząt i U-12 chłopców. Mecze finałowe skomentuje m.in. Mateusz Borek, jeden z najlepszych komentatorów sportowych w Polsce. Będzie to pierwsza w Polsce telewizyjna transmisja meczu dzieci w ogólnodostępnym kanale.

Szczegółowa relacja z turnieju - video transmisja meczów - dostępna będzie na facebookowym profilu "Czwórek":  https://web.facebook.com/profile.php?id=100009917448718

 

 

 

 

 

 

  

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz