UKS "Czwórka" wyróżniony

10 maj 2017r. to kolejna data, która na stałe zapisała się na złotych kartach Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka". Na zaproszenie Prezesa LZPN pana Roberta Skowrona "Czwórkowa" drużyna chłopców do lat 10 uczestniczyła w spotkaniu z piłkarskimi władzami województwa.

"Jestem tu dzisiaj po to aby Wam pogratulować i podziękować za godne reprezentowanie województwa lubuskiego na arenie ogólnopolskiej. Jesteśmy z Was bardzo dumni" - tymi słowami Prezes Skowron przywitał młodych piłkarzy, sztab szkoleniowy, pracowników klubu oraz licznie zgromadzonych rodziców. "To największy sukces dziecięcej piłki nożnej w skali województwa,  sukces, który przypomniał Polsce o piłkarskiej Ziemi Lubuskiej” - kontynuował.

 

Na uroczystym poczęstunku byli obecni również V-ce Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pan Zenon Chmielewski,  przedstawiciel Wydziału Gier Pan Kamil Żebereski oraz gość specjalny Burmistrz Miasta Pan Andrzej Kunt. Wszyscy Panowie nie szczędzili słów pochwał dla naszej drużyny. Podkreślali jak wielki oddźwięk towarzyszył występom kostrzyńskich Orlików na PGE Narodowym. 220 tys. osób przed telewizorami, jeszcze więcej przed komputerami śledziło poczynania dzieci w finałowym turnieju "Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku" - jesteście najlepszymi ambasadorami miasta oraz regionu - podsumowali wspólnie.

W imieniu klubu głos zabrał Prezes Stowarzyszenia, który podziękował gospodarzom spotkania za przyjazd do Kostrzyna i docenienie osiągnięć Orlików trenera Adama Bogdańskiego. Podkreślił przy tym, iż osiągnięty sukces w żadnym stopniu nie jest dziełem przypadku lecz zwieńczeniem ciężkiej pracy na treningach,  zaangażowania trenerów, rodziców w działania na rzecz młodych sportowców.

Po części oficjalnej Pan Prezes Skowron przekazał na ręce dzieci biało-czerwoną koszulkę z numerem 9 podpisaną przez Roberta Lewandowskiego! Entuzjazm w oczach dzieci był nie do opisania. Jeszcze większy pojawił się już po chwili gdy wszyscy nasi piłkarze zostali obdarowani oryginalnym kompletem piłkarskim Młodzieżowej Kadry Polski!

"Czwórki" w reprezentacyjnych trykotach, Orzeł na piersiach naszych bohaterów - tego jeszcze nie było! Radość u dzieci, łzy w oczach rodziców.

Indywidualnie wyróżniony został trener Bogdański oraz asystujący mu w Warszawie Mariusz Krysiński i Tomasz Sikorski. Z rąk Prezesa LZPN odebrali pamiątkowe dyplomy podpisane przez Zbigniewa Bońka.

Sympatyczne spotkanie zakończył słodki deser oraz pamiątkowe zdjęcie. "Czwórkowi" sportowcy wręczyli upominki raz jeszcze dziękując piłkarskim władzom województwa za okazaną serdeczność!

 

UKS „Czwórka”

 

 

Dodaj komentarz

Autor
IP
Email Pokaż email
Komentarz