Uczniowie EduGorzów uczestniczyli w targach

Uczniowie szkoły Edugorzów na kierunku technik usług kosmetycznych mieli okazję odnieść praktyczne korzyści z udziału w targach LOOK beautyVISION, które odbyły się w dniach 2-3 marca w Poznaniu. Targi te stanowiły doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy z zakresu najnowszych trendów, technik i produktów kosmetycznych. Dla uczniów była to nie tylko możliwość zapoznania się z innowacjami w branży, ale także szansa na nawiązanie kontaktów z przedstawicielami firm kosmetycznych oraz zdobycie praktycznych umiejętności podczas warsztatów i pokazów.
Podczas targów LOOK beautyVISION uczniowie  mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach nowości kosmetycznych, dowiedzieć się o najnowszych trendach w makijażu, pielęgnacji skóry czy stylizacji paznokci.
Mogli skonsultować się z ekspertami oraz zdobyć cenne wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich produktów i technik pracy. Ponadto, uczestnictwo w targach pozwoliło uczniom poszerzyć swoje horyzonty zawodowe, zainspirować się i być na bieżąco z dynamicznie rozwijającym się światem kosmetyki.
Wizyta na targach LOOK beautyVISION była nie tylko edukacyjnym doświadczeniem, ale także doskonałą okazją do zdobycia praktycznych umiejętności, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju kariery zawodowej uczniów szkoły Edugorzów. Dzięki nowym kontaktom, wiedzy i doświadczeniom zdobytym podczas targów, uczniowie będą mogli lepiej przygotować się do przyszłej pracy w branży kosmetycznej i realizować swoje zawodowe pasje.
Podsumowując, udział w targach LOOK beautyVISION to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności, ale także doskonała szansa na rozwój zawodowy i nawiązanie cennych kontaktów w branży kosmetycznej. Dla uczniów kierunku technik usług kosmetycznych jest to niezwykle wartościowe doświadczenie, które może przyczynić się do ich sukcesu w przyszłej karierze zawodowej.

Ryszard Waldun
foto archiwum EduGorzów

redaktor Ryszard Waldun
lubuski oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy RP

Dodaj komentarz