Spektakl dla Wanessy

23 marca w KCK „Kręgielnia” obył się spektakl pt. "Kopciuszek", który został zorganizowany przez pracowników Niepublicznego Przedszkola "Stonoga”.

To wyjątkowe wydarzenie było owocem zaangażowania i kreatywności pracowników przedszkola "Stonoga", którzy postanowili wykorzystać swoje talenty artystyczne w celach charytatywnych. Wspaniała inicjatywa nie tylko dostarczyła niezapomnianych chwil rozrywki dla naszej społeczności, ale przede wszystkim miała na celu wsparcie Wanessy, która w wyniku tragicznego wypadku straciła palce w prawej ręce.

Panie pracujące w przedszkolu przekazały publiczności prawdziwie magiczną interpretację klasycznej opowieści o Kopciuszku, podczas której każdy widz mógł poczuć się jakby przeniósł się do świata bajki. Scenografia oraz kostiumy również odegrały ogromną rolę w stworzeniu magicznej atmosfery spektaklu. Malownicze dekoracje, kolorowe rekwizyty i bajkowe kostiumy sprawiły, że widzowie mogli poczuć się jak w teatrze. Spektakl poruszył serca widzów swoją ujmującą interpretacją klasycznej baśni.

Nasze panie włożyły ogrom pracy, serca i zaangażowania w organizację tego wyjątkowego przedstawienia. Wasza determinacja i dobroć są inspiracją dla nas wszystkich, abyśmy kontynuowali działania na rzecz tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Teatr Stonoga funkcjonuje w przedszkolu kilka lat, przez ten czas zorganizowaliśmy już ponad 10 przedstawień, które dostarczyły dzieciom wspaniałej rozrywki. Nasze przedstawienia nie ograniczają się jedynie do przedszkola - chętnie występujemy także przed publicznością z innych szkół i przedszkoli. Działając na scenie Teatru Stonoga, nasza kadra przedszkolna nie tylko zabiera dzieci w podróż do świata baśni, ale również stara się przekazywać im ważne lekcje życiowe, rozbudzać wyobraźnię oraz wspierać rozwój emocjonalny i społeczny naszych małych widzów.

Podczas wydarzenia odbyła zbiórka pieniędzy do skarbonek, można było zjeść pyszne, domowe ciasta przygotowane przez rodziców naszych podopiecznych oraz przez kadrę przedszkola. Udało się zebrać imponującą kwotę 6600 zł, która zostanie przekazana na leczenie Wanessy.

Szczególne podziękowania dla Pani Dominiki Piotrowskiej – Kuipers, Pana Roberta Rybki, Pani Mirelli Agnieszki Ławońskiej, Pana Mariusza Masiukiewicza za pomoc przy organizacji tego wydarzenia. Dziękujemy również rodzicom naszych przedszkolaków oraz wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tej niezwykłej inicjatywy charytatywnej. Dzięki Państwa hojności, solidarności i zaangażowaniu udało się osiągnąć wyjątkowy sukces.

Każda kwota, każdy uśmiech, każde słowo wsparcia miały ogromne znaczenie.

Dziękujemy za Waszą pomoc i serdeczność!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Ryszard Waldun (Regiogorzow@wp.pl)
4/2/2024 8:46:08 AM
Brawo. Należy pomagać