Centrum Wędkarskie Gold-Projekt

18 kwietnia przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego w Kostrzynie nad Odrą nastąpiło otwarcie Centrum Wędkarskiego. Byłoby to zwykłe wydarzenie, gdyby nie fakt, że sklep posiada ponad 22 tysiące pozycji asortymentowych i jest m.in. dystrybutorem i hurtownikiem zanęt na całą Polskę.

 

Otwarcie salonu wędkarsiego Gold-Projekt bez wątpienia było sporym wydarzeniem. W związku z faktem, że firma jest dystrybutorem zanęt na kraj, na otwarciu był m.in. Marcin Janic – producent renomowanych zanęt karpiowych GenesisCarp, który właśnie w Centrum Wędkarskim będzie miał swój punkt dystrybucji na region. Marka Genesis, to przede wszystki pasja, która trwa od wielu lat i dzięki temu przerodziła się w coś więcej, niż tylko setki dni spędzone nad karpiowymi wodami w pogoni za tymi największymi sztukami. Doświadczenie firma zdobyła na wodach całej Polski, jak i za granicą. Przez ten czas testowała wszelkiego rodzaju przynęty oraz dodatki do połowu karpi. Dzięki temu GenesisCarp przygotował ofertę produktów, która charakteryzuje się najwyższa jakością składników oraz konkurencyjną ceną. Sklep w swoim asortymencie posiada ofertę ponad 300 zanęt, dodatków i atraktorów w tym około 120 firmy MVDE. Ponadto na półkach można sprawdzić ponad 500 kołowrotków i około 600 wędek.

- Oferta zanęt jest wyjątkowo atrakcyjna. Imponuje też przestrzeń sklepu rozmieszczonego na dwóch kondygnacjach budynku – powiedział Robert Romanowski, Komendant Terenowej Grupy Społecznej Straży Rybackiej w Słubicach.

Mocną stroną Salonu jest fakt, że właściciele są fanatykami wędkarstwa. Współwłaściciel Gold-Projekt pan Maciej Łopata jest byłym reprezentantem Polski i uczestnikiem licznych zawodów międzynarodowych w wędkarstwie wyczynowym. Ponadto Gold-Projekt w zeszłym roku był sponsorem wędkarskich mistrzostw świat U 18 i U23, z których nasza kadra wróciła ze złotem, srebrem i brązem. W tym roku firma będzie sponsorem zanęt i glin wędkarskich na mistrzostwach świata w Serbii. Centrum Wędkarskie Gold-Projekt jest także autoryzowanym punktem sprzedaży sprzętu morskiego. - W przeszłości zwiedziłem łowiska praktycznie w całej Skandynawii. Z tego powodu posiadamy ciekawą ofertę dla wędkarstwa morskiego – powidział wspólwłaściciel Centrum Wędkarskiego Maciej Łopata.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

piotr
4/17/2017 7:11:22 AM
witam macie strone internetowa sklep petarda